האב קארין בא לרפא את המסורסים

אגלה לכם סוד: קארין ארד היא שם בדוי של מטיף נוצרי פונדמנטליסטי שבא לארצו של ישו המשיח כדי לתקן את הנזק שהפמיניזם עשה לחברה. לא מאמינים?

ארד מסבירה לנו היום באקסנט על משחקי שליטה במיטה, בעקבות ההצלחה של "50 גווני אפור", רומן ארוטי זבלוני שמבוסס על סדרת "דמדומים" (ומחרמן באותה המידה, על פי השמועות).

הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לזכור לגבי BDSM: לא מדובר על תחביב משעשע, כפי שאולי חשבתם, שנשים וגברים וגברים וגברים ונשים ונשים מתעסקים בו מדי פעם. הו לא! מדובר למעשה על המיצוי המזוקק של היחסים הטבעיים בין גבר לאשה.

פמיניזם או לא, להלן העובדות:

1. נשים מעולם לא נמשכו לגברים מהזן הסמרטוטי

2. נשים לעולם לא יימשכו לגברים מהזן הסמרטוטי

3. ביטחון זה משעמם

האשה רוצה להישלט, הגבר רוצה לשלוט. ככה זה. גברים שלא רוצים לשלוט הם סמרטוטים, ולכן נשים לא רוצות אותם. נשים רוצות מניאקים, זה ידוע (TM).

לכן גם אין כזה דבר גברים שאוהבים שקושרים אותם, למשל, או נשים שאוהבות להיות למעלה. יכול להיות שחשבתם שיש ואתם אפילו מכירים כאלה, אבל כנראה דמיינתם. ארד היא המומחית והיא יודעת. עובדה, העסיקו אותה בבלייזר בלקרוא מכתבים של קוראים ולהסביר להם למה הם הומואים.

זה פשוט עניין אבולוציוני. פעם, כדי לבחור זכר שיכול להגן עלינו ועל צאצאינו ולדאוג לנו, היינו מחפשות את הזכר הכי חזק בחבורה. זה שרץ הכי מהר, זה שצד את החזיר הכי גדול וזה שכל השאר מפחדים ממנו.

מדע!

בואו ניסגר רגע על הנחת יסוד: שוויון בין המינים לא אומר שאין הבדל בין גברים לנשים. יש. צריך להיות. אני אוהבת את ההבדלים האלה. לא בא לי לשחק אותה חזקה כל הזמן. אני רוצה שיסירו מעלי את האיסור להראות רכות וכניעות. זה סקסי. לא בא לי להיות "זורמת" ו"מגניבה". עזבו אותי. תנו לבחורה להזדקק בשקט. לפחות במיטה.

הפמיניזם סירס לנו את הגברים. הפמיניזם הרס לנו את הנשיות. הפמיניזם הרחיק אותנו מהטבע האמיתי שלנו, שבמסגרתו אשה רוצה להיקשר למיטה על ידי הגבר עם החזיר הכי גדול.

ואז אנחנו מתפלאות נורא שהגבר היחיד שאנחנו מצליחות להימשך אליו הוא זה שלא אכפת לו. להלן, הסאדיסט.

והוא לא באמת סאדיסט, האומלל. פשוט אחת הדרכים היחידות שנותרו לו להפגין גבריות היא להיות חזק יחסית לאישה, ובגלל שאין לו איפה לבטא את הכוח הפיזי שלו, הוא נאלץ לבטא אותו מולה, כי מבחינתו היא מייצגת את האחריות לסירוס המטאפורי שלו.

אני לא בטוחה שהבנתי את הקטע הזה, אבל נראה לי שזה הולך ככה: בגלל הפמיניזם נשים רוצות רק גברים מניאקים, אבל גברים מניאקים נהיו כאלה בעל כורחם בעצם, כי כשהם לא יכולים לצוד חזירים כל מה שנשאר להם זה להתעלם מהודעות סמס.

חוסר היכולת של הגבר המודרני לבטא את גבריותו בדרך הטבעית לו, הפיזית, מזיקה לכולנו, בכל הרמות.

לגבר, כי הוא מתוסכל, עצבני ומרגיש חלש ומסורס, והעובדה שהוא כבר לא המפרנס היחיד שהאישה מחכה לו בבית לא עוזרת גם היא. לא מפליא אותי בכלל שבעיות התפקוד הגבריות עלו למספרים מדהימים בשני העשורים האחרונים.

ובגלל זה אסור לתת להן להצביע בבחירות. פרייז דה לורד!

[קישור לכתבה]

36 מחשבות על “האב קארין בא לרפא את המסורסים

 1. איזה מפגן בורות שוביניסטי מחליא. הכי גרוע זה הפסבדו-מדע בשקל-תשעים. זה נראה כאחלו הדד-ליין התקרב, אז היא המציאה תזה ואז הייתה צריכה לכתוב מאמר שמגן עליה, ומה שיצא זה ערימת החרטא המהבילה הזאת. מישהו צריך לשדך אותה לגיל קופטש, ואז הילדים שלהם יהיו יאיר לפיד, וחובת BDSM תמוסד בחוק חינוך חובה חינם, וכך נפתור את בעיות התפקוד המיני של כל הגברים המתוסכלים.

 2. זה די מדהים איך מאז "אל תעצבן לי את הדגדגן" היא רק הופכת לעוד יותר יכנה. אני תוהה אם יש כמות סופית של יכנאיות שיכולה להיות לבן אדם אחד, או שזה כמו אהבה – יכולה לגדול עם כל ילד חדש.

  • LOL! זה נכון. היא כמו מבקרי הקולנוע מהדור הישן שפשוט לא אוהבים קולנוע וממש ממורמרים על זה שמכריחים אותם לראות סרטים כל יום, אז הם כותבים ביקורות גרועות על כל אחד.

   • כן, כבר ה"מניפסט" מכיל כמויות מטרידות של שנאה ודעות קדומות, קודם כל כלפי סקס ודרך זה גם כלפי העוסקים בו משני המינים.

  • מה שעדי אמרה. איזה חוסר התפתחות. לא שרמות התקיעות במטריקס שמציג המניפסט השאירו הרבה מקום להתפתחויות מפתיעות בעלילה (מלבד עלילת הדם של קארין לגבי סקס ויחסי מגדר באשר הם)

 3. רגע, אולי במקום שהאשה תתרפס לפני הגבר האומלל, נקים עבורו את מועדון קרב כדי שיוציא שם את האגרסיות בצורה הפיזית הישנה והטובה ויחזור הביתה רגוע?

 4. פעם קארין ארד הייתה מצחיקה, במידה מסויימת. במידה הומופובית מסויימת. נראה שעבר לה.

  לדעתי צריך להיות מוטרדות מעניין הטרנדים ביחסי מין. מילת הביטחון היא קארין ארד.

 5. לא הבנתי, על ידי זה שהפמיניזם מנע ממני כביכול להיות חזיר אלים הוא הפך אותי לחזיר אלים?

 6. אני רואה את הפספוס של קארין במקום אחר. נשמע לי הגיוני ש"בטחון זה משעמם" לא ברור לי למה הגבר חייב להיות זה שיספק את ההתרגשות והסערות . כלומר ההנלה הבסיסית של קארין היא שהאישה לא יכולה להביא את העניין לחיי הזוגיות וזה תפקידי כגבר. אז זה באמת היתרון של השוויון בחיים, מעכשיו גם אשתי אחראית לדאוג שיהיה לנו מעניין ולהכניס תוכן לזוגיות שלנו ולא כל העול עלי.

 7. לא יכול להיות שקארין ארד כתבה לקוראי בלייזר שהם הומואים כי היא מצהירה שהיא לא מאמינה בהומוסקסואליות

 8. הנחות יסוד:
  א. כבר כשני מליון שנים עברו מאז הומצא גרזן האבן, הצייד הטוב מכולם היה זה שידע להתחבא במארב ולצלוף עם הגרזן בטרפו ממרחק בטוח.
  (גם שימפנזים ובונובו ניצפו הורגים בהשלכת אבנים.
  ב. במחקרים שנעשו בין שבטים באמזונס התברר שהנשים בתפקידן "המסורתי" ליקטו ואספו יותר פרוטאינים ופחמימות מאשר חבריהם הגברים הציידים, להנחתי בידול הגברים לתפקידי צייד נעשה כדי שהבחורים יפסיקו להסתובב במחנה בין הרגליים, להתקוטט ולהפריע.

 9. דורה, את נפלאה. מדהים איך את מצליחה לפרק את הטענות בצורה כל כך חדה וקולעת מצד אחד, ולגרום לי לצחוק בלי שליטה תוך כדי מצד השני ("הגבר עם החזיר הכי גדול" ו"פרייז דה לורד" היו האהובים עליי). תבורכי.

 10. פינגבק: יש מטומטמות ממני, אך אין מטומטמות כמוני « ואן דר גראף אחותך

 11. "פעם…", "טבע…" מושגים בהם משתמשים אנשים הבקיאים במדע, כמובן.
  היא כל כך מטומטמת שבא לי לנסר אותה עם מקרצף מהפליאולית התיכון.
  הפוסט הזה כושל בכל כל הרבה רבדים, שאין לי איך לתאר אפילו…

  וכמובן –
  "לא מפליא אותי בכלל שבעיות התפקוד הגבריות עלו למספרים מדהימים בשני העשורים האחרונים."
  עם הסיכומין המתאימים… אה רגע

 12. גם אני התגעגעתי.
  בלי קשר לשטויות האבלוציונות של ארד,
  לא חושב שזה נכון לקרוא לבדסמ – "תחביב משעשע, כפי שאולי חשבתם, שנשים וגברים מתעסקים בו מדי פעם"
  לדעתי יש בו לא מעט בעייתיות גם בהקשר של פמיניזם וזה נושא מורכב שאפשר להתווכח לכאן ולכאן, אבל זה בטח לא סתם תחביב משעשע.

 13. פינגבק: דעה קדומה וגאווה « האחות הגדולה

 14. כמו שפמינזם בוודאי מתקשר לאקטים מיניים שכרגע מקובלים ואנחנו נהנים מהם בסקס, אז כך הוא עוד יותר קשור לאקטיים מיניים שבהם אחד הצדדים שולט (בדסמ).
  וכמו שאי אפשר פשוט לשמוע אישה שאומרת "כיף לי ללכת על עקבים" ומזה נסיק שעקבים זה סבבה, וזה בחירה לגמרי חופשית של כל הנשים בלי לחץ והשפעה חברתית.
  כך אי אפשר להסיק שבדסמ זה סבבה מלשמוע אישה שאומרת "כיף לי שהוא מצליף בי וקורא לי כלבה" גם זה כמו כל דבר לא יכול להיות מנותק מהקשריים חברתיים, והעולם הלא פמינסטי(כמה עדין) שבו אנו חיים.
  שמעתי מטפלת שטיפלה בלא מעט יוצאות בדסמ, והיא דיברה הרבה על זה שרובן נפגעות מינית בעבר, ושיחזרו את הטרואמה בבדסמ, וגם אישית מכיר מקרים כאלו. ובצד השני יש מישהו שבעצם נהנה מזה, מהשפלת/הכאת/הקטנת הבת זוג מבחינה מינית, והוא מחפש לו מישהי שרוצה להיות מוכה/מושפלת במיטה. קשה לי לא לחשוב שיש בעייתיות במימוש הרצון הזה.
  זה נכון שיש גם ההפך – נשלט-שולטת (השולטות יחסית מעטות). ווודאי שיש גם בדסמ אצל לסביות והומואים, זה בהחלט מורכב, אך זה שיש הכל מהכל, לא אומר שבדסמ שיוויוני או בהכרח לגיטמי, בטח לא ביחסי הכוחות הנוכחיים.

  • אין לי סטטיסטיקות, אבל לפחות בסצנה שאני קצת מכיר בלוס אנג'לס, חלק גדול מהזוגות שמתעסקים בבדסמ הם מחליפנים (כלומר, כל אחד מבני הזוג הוא לפעמים שולט ולפעמים נשלט), ובזוגות שזה לא ככה יש דווקא רוב לאלה שבהם נשים הם השולטות. מעניין אותי מאיפה קיבלת את הרושם ההפוך – יש לך נתונים?

   • הרושם שלי זה מהכרות בעבר עם הפורמים מהקהילה בארץ ומתחלפים שם יחסית נדיר, אבל הרושם לא מבוסס, בהחלט יכול להיות שאני טועה.

 15. "גברים מניאקים נהיו כאלה בעל כורחם בעצם, כי כשהם לא יכולים לצוד חזירים כל מה שנשאר להם זה להתעלם מהודעות סמס"…

  רק המשפט הזה שווה היה קריאה.
  הגעתי לכאן הישר מהאתר של ואנדר ידידתי. אני חייב לציין ששתיכן קלעתן בול. משום מה אני עדיין מתפלא איך נותנים עדיין במה לספקטור ולארד. אני לא מבין איך יש מי שחושב, שהדברים שלהן שווים פרסום במדיה המונית, ואיך אין עורך אחד (אחד!), שעוצר לרגע ואומר לעצמו: "תגידי – מה זה הטמטום הזה?! איזה מקרר נפל על אמא'שלך הבוקר?"

  אין איזה מישהו שאמור לצעוק שם "Hold the Press!!!" לפני שדבר כזה מתפרסם?
  אבל אולי זה רק אני.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s