וויינט: 10 זני הנשים המומלצים

(תודה לאדר)

מרגישים בודדים? קר לכם בחורף? הגיע הזמן לאשה חדשה. אמנם מדובר בהוצאה כספית ובהשקעת זמן, אך החום שהן מחזירות שווים את ההשקעה.

בירת אוקראינה היא ללא ספק ביתן של הנשים היפות בעולם. […] בנוסף, הן פחות "מאיימות" מאשר חברותיהן מרוסיה. ועבור אלו שחושבים שנשים יפות צריכות להיות בהכרח שטחיות, הנשים האוקראינות מפריכות את התיאוריה הזו. הנשים במדינה משכילות ביותר ותמיד ישמחו לפתוח איתכם בשיחה על ספרות או פילוסופיה.

אוקראיניות דומות לרוסיות מבחינת מבנה הגוף והפנים, אך הן רגועות ונוחות יותר ומתאימות במיוחד לבתים עם ילדים. הן ידועות באינטליגנציה הגבוהה שלהן ביחס לשאר הנשים, וניתן ללמד אותן מגוון טריקים להנאתכם ולהנאת החברים.

ורנה שוכנת לחופו של הים השחור, ובתקופת הקיץ העיר שורצת יפהפיות שבאות לתפוס קצת צבע בחופי הים. בדומה לנשים המזרח-אירופיות מאוקראינה ורוסיה, גם הבולגריות מתנשאות לגובה ובעלות עיניים בהירות.

פרוותן ארוכה ורכה.

הסקנדינביות ידועות בכל בעולם בחביבותן, ועל כן ישנו סיכוי טוב שהבחורה ש"תעשו לה עיינים" היא אחת שחפה ממניירות של סנובית, ובעצם די מתוקה ונחמדה.

השוודיות ידידותיות מהרגע הראשון ויכבשו את לבכם בקופצנות שלהן. שימו לב שלא ניתן להשאיר אותן שעות ארוכות בבית לבדן — הן זקוקות לתשומת לב רבה יותר מזנים אחרים.

בישראל, כפי שאנחנו יודעים, ישנן נשים יפות ומיוחדות – פשוט יש משהו בשיער כהה בשילוב עיניים ירוקות שהוא אקזוטי ומושך. […] תיירים המבקרים במדינה כדאי שיקחו בחשבון שנשים מגיל 18 ומעלה משרתות בצבא, כלומר מומלץ לחשוב פעמיים לפני שמתחילים איתן בצורה לא נעימה.

חובבי הישראליות מציינים לטובה את יופיין, כוחן ונאמנותן, אך זכרו שהן נחשבות לזן מסוכן ולפיכך תהיו חייבים להלביש עליהן זמם ברחוב ובאוטובוסים. הן מתאימות לשמש כנשות שמירה בחצר.

נשים הולנדיות פשוט נהדרות, ליברליות, זורמות ויפהפיות שגם משכילות וכייפיות.

ההולנדיות מצטיינות הן באינטליגנציה גבוהה והן בצייתנות, ויבצעו בדייקנות כל פקודה.

הנשים של ניו יורק כמעט הגיעו למקום הראשון, בעיקר הודות לעובדה שהעיר מהווה סיר היתוך לנשים מכל העולם ומתרבויות שונות, ועל כן מגוון רחב של יופי.

בסופו של דבר, אם אתם באמת אוהבים נשים, שקלו לזנוח את הגזעיות ופשוט ללכת לבית המחסה הקרוב למקום מגוריכם. בית מחסה אחראי יספק לכם ייעוץ לגבי אופיין של כל אחת מהנשים המטופלות בו ומידת התאמתן לביתכם ולאורח החיים שלכם, וכך תוכלו למצוא את האשה המושלמת שתמלא לכם את הבית בשמחה ובאהבה.

[קישור לכתבה]  [ראו גם: המלצות על זני גברים]

47 מחשבות על “וויינט: 10 זני הנשים המומלצים

 1. בדיוק מה שציפיתי מחבורת צבועים שקוראת לעצמם עיתונות נאורה. אותן תוצאות ואולי אפילו פחות סקסיסטיות היית מקבלת מילדים בכיתה ב'.

 2. מעניין. זה בעצם דירוג "באיזה מקומות מקובל שתוכל להוריד לה את הראש למציצה בכמה שפחות התנגדות, וכמה שפחות מאמץ לפני כן".

  • בדיוק. בעיקר ההתייחסות לישראליות – נראות לא רע, אבל לפעמים מגיבות בחריפות להטרדה מינית, השרמוטות המיליטנטיות.

   • מה שהכי נורא זה הלוגיקה של משרתת בצבא= לא כדאי להתחיל איתה בצורה לא נעימה. זאת אומרת, הסיבה היחידה לא להטריד אישה היא ההשלכות השליליות שעלולות להיות לזה על הגבר.

  • מעניין מה זה "כמעט עובדה מדעית"…..
   כנראה זו כמעט עובדה (=הזיה פרועה) שהובעה על ידי כמעט מדען (=עיתונאי וונאבי שחי על חשבון ההורים) וכמעט שנבדקה באמצעות מחקר כמעט אמפירי (=שאלתי שני חברים כשישבנו על ג'וינט מה דעתם והם מלמלו משהו לא מובן) ופורסמה בכתב עת כמעט מדעי (וואיינט יחסים), לאחר שכמעט ונבדקה על ידי כמעט רוויוור (עורך סקסיסט שבדיוק היה עסוק בצפייה בפורנו קטינות ולכן לא היה ממש מרוכז).
   אין כמו כמעט מדע כדי להבין טוב יותר את העולם. שנאמר – ואף על פי כן, כמעט נוע תנוע.

 3. מעניין גם שבגיבוב על זני נשים, פונה הכותב ל"רבותיי", בעוד בזני הגברים, הוא פונה אל "גבירותיי (ואולי גם רבותיי)".

 4. א. ווף ווף
  ב. זני הגברים משעממים כל-כך, שלא לדבר על זה שהם מחזקים דימוי יופי אובר לבן. אז מה היה לנו פה? גברים בלונדינים לבנים, גברים שחורי שיער לבנים, גברים שזופים (אבל בחליפה ועם פיצה). לא לבן? לא סקסי. כמו כן- לא גבוה? לא סקסי. כל הגברים משכילים ושנונים, כל הגברים גבוהים ותרבותיים (כמעט), כל הגברים שריריים ומסותתים, וכל הגברים מגיעים מיבשת אירופה (חוץ מאלו שמארגנטינה, אבל זה בסדר, כי יש שם מלא צאצאי נאצים אז הם בעצם גרמנים).

  • תמצא אותן מתחבאות בתפרים של המזרן, בסמטאות, במטבחי המסעדות. היפהפיות מפיצות מחלות.

 5. דורה את גאון והתחזוק של האתר הזה הוא עבודת קודש. אני קוראת דרך הרסס אז בדרך כלל לא יוצא לי להגיב, מה גם שמה כבר אפשר להגיב? אבל אחרי כל אייטם אני מתפעמת מחדש. ישר כוח.

 6. בטמקא, כך מתברר, שורצות הכתבות המטופשות מכל. מוצאן של הכתבות הוא "מרחבי האינטרנטים" והן נוהגות לרוב למלא חורים בין הפרסומות, וגם לשעשע קוראים אקראיים ופמיניסטים עם חוש הומור בריא. יש לזכור שרוב רובן של הכתבות האלה שירתו בצבא המיזוגניה של סטאס, כלומר מומלץ לחשוב פעמיים לפני שמתקרבים אליהן. עם מקל.

 7. פינגבק: טוהר המחנה « האחות הגדולה

 8. הכתבות האלה חוזרות על עצמן כל כמה שנים. למי שמעוניין לנבור בארכיון ולמצוא חומר עסיסי: יאיר לפיד, כאשר היה בן 23, כתב טור דומה (בידיעות, אם אני לא טועה), ומאיר שלו, שהגיש אז טור ביקורת עיתונות בערוץ 1 (היחיד שהיה) ירד עליו קשות בעניין זה. אני חטיאר אז אני זוכר (למעשה, לפיד צעיר ממני בחודש).

 9. אני קצת מתפלאת שלא התייחסת לסדרה האינטרנטית של מאקו שמתיימרת לפענח מה נשים חושבות (אני ברגע זה חושבת על לא לתת לגבר שלי סקס כדי לקבל ממנו יותר כסף, כמובן 😉

 10. אני לא חושב שהרטוריקה של המאמר לגבי נשים "מאיימות" או "נחמדות" היא רטוריקה של "באיזה מקומות מקובל שתוכל להוריד לה את הראש למציצה בכמה שפחות התנגדות, וכמה שפחות מאמץ לפני כן". תקראו לי תמים, אבל לדעתי זה יותר עניין של "באיזה מקום אם תיגש לדבר עם מישהי שאינה מעוניינת היא תדחה אותך הכי בנימוס". שאר הרטוריקה במאמר מזעזעת, כמובן, אבל דווקא העניין הזה נראה לי פחות אלים ויותר עניין של פחד-מדחייה. כמובן, יכול להיות שאני נותן להם יותר מדי קרדיט.

  • לדעתי אתה נותן להם יותר מדי קרדיט. כלומר אוקיי, יש שם גם דירוג של נשים יותר ופחות "סנוביות" (הסקנדינביות ידיעות בחביבותן) חוץ מדירוג של יותר ופחות קלות להשכבה (ההולנדיות "ליברליות וזורמות"). אבל ה"סנוביות", במה הן סנוביות חוץ מזה שהן לא מעוניינות בך? איפה מדובר על מי תדחה אותך כן או לא בנימוס? איפה בכלל משאירים מקום לבחורה להיות כן או לא מעוניינת בך? או תסתכל על התיאור של הישראליות: הן קשוחות, אז לא מומלץ להתחיל איתן בצורה בלתי נעימה. כאילו, בניגוד להולנדיות שעליהן על פי ההגיון הזה אתה יכול פשוט לקפוץ ברחוב. אתה יכול לבחור לקרוא שם פחד מדחייה אבל הטקסט עצמו מדבר על דירוג נשים לפי כמה מכשולים הן ישימו בדרכך למכנסיים שלהן.

   • וגם יש הקשר למאמר הזה שאי אפשר להתעלם ממנו, הרי יש מסורת עשירה שבה גברים בכל מדינה מגדירים את נשי המדינה שלהם כביצ'ז וממליצים לחברים לנסוע לחו"ל כזה או אחר שם הנשים "נחמדות" = אפשר לזיין הרבה יותר. אספתי פעם דוגמאות כאלה. 🙂

    • טוב, אני לא באמת הולך להגן על המאמר המביש הזה, אז נישאר בזה שאני לא יודע באמת יודע למה הם התכוונו (ולמעשה זה לא נורא משנה) אבל אני עדיין חושב שאין שם בהכרח קונוטציות אלימות.

     לגבי המלצות על מקומות שבהם אפשר לזיין בקלות: אני גר בדנמרק, ופה המקומיים דווקא טוענים שהנשים הדניות הכי ליברליות ושכולם עושים סקס כל הזמן מעניין לציין שהחברה הדנית שוויונית למהדרין, שאין כאן הטרדות מיניות (עד כמה שראיתי ושמעתי), שהדנים קורקטיים להפליא, שאפילו כשהם שתויים לגמרי כולם מתנהגים באופן מנומס וראוי לבני המין השני, שמקובל שגברים דניים ישנו את שם המשפחה שלהם כשהם מתחתנים, ושנפוץ שגברים ייקחו חופשת הורות, ויחזרו מוקדם הביתה מהעבודה כדי לבשל למשפחה. כל קורלציה בין שוויון מגדרי, חוסר אפליה ונועם הליכות לבין כך שנשים אשכרה מרגישות חופשיות לדבר עם גברים שהן כרגע פגשו ולנהל חיי מין חופשיים היא על אחריות המתבונן בלבד.

     • נהפוך הוא חביבי. העובדה שנשים חשות בטוחות לנהל חיי מין כרצונן היא תוצאה ישירה של התנאי ההכרחי לכך, והוא שוויון מגדרי. לא רק בדיבורים אלא באמת, כזה שמאותת להן כבר מגיל שש שהן לא ישלמו ביוקר על העובדה שהן אוהבות מין ולא מסתירות את זה. חלוקת עבודה פחות מגדרית אף היא אחת התוצאות של שוויון כזה.

      • זה בדיוק מה שניסיתי לרמוז. אני רואה איך היה אפשר להבין אחרת. אני לא יכול להיות בטוח במאה אחוז שזה נכון — זו יכולה להיות קורלציה מקרית או שיכולה להיות סיבה אחרת שמשותפת לשני הדברים (סיבות היסטוריות? גיאופוליטיות?), אבל כן, גם לדעתי כך זה עובד.

 11. אני הולכת לצבוע את שערי לשחור כך שיתאים לירוק בעיניים לאלתר. אבל לפני זה, המקום הזה הוא פיסת שפיות מקסימה שגיליתי לאחרונה, ממש שכבר התחלתי להאמין שאולי אני זאת הפסיכית ולא הם. תודה לך.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s